ОСТАННІЙ СЕКРЕТ
Історія про таємничі змови, математику і романтику

Приєднуйтесь до пригод!

У чотирьох друзів-підлітків раптово розвиваються дивні розумові здібності. Здається, за всім цим стоїть дівчина з рожевим волоссям... і незабаром вони відправляються на полювання по Німеччині, всьому світу і навіть за межі небес.

Грайте за одного з них, вирішуйте головоломки по дорозі, зустрічайте друзів і ворогів, дізнайтеся правду про найбільшу змову всіх часів – і, можливо, теж знайдіть любов*...

У грі вас чекає довга і глибока сюжетна лінія з 8 хорошими кінцівками і безліччю поганих кінцівок! Завантажте та грайте у відкриту бета-версію прямо зараз! Повний реліз відбудеться влітку 2022 року.

* Ця функція працює для гравців чоловічої і жіночої статі, для гомосексуалістів може бути активований "Райдужний режим".

Скачавши

Ви можете завантажити гру безкоштовно, в даний час тільки для Windows, Mac OS і Linux. 

Завантажити на https://thelastsecret.itch.io/the-last-secret https://store.steampowered.com/app/1965580/The_Last_Secret/

Фінальна гра буде пропонувати кілька мовних версій. Якщо ви хочете допомогти поліпшити переклад або повідомити про помилки, будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку!

Останній СЕКРЕТ-це некомерційний проект. Грайте, отримуйте задоволення і розповідайте про це іншим!

На знак солідарності з українським народом ми також хочемо надати переклад гри на українську мову. Просто здавалося неправильним пропонувати тільки російський переклад, в той час як Росія вторгається в свого мирного сусіда.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше